.

.

Decmode 23 10 чисто стакло широко сервирање со бронзен зачукуван штанд, 1 парчиња

Decmode 23 10 чисто стакло широко сервирање со бронзен зачукуван штанд, 1 парчиња

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Decmode 23 "x 10 " чиста чаша за сервирање со бронзен зачукуван штанд, 1-парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Разновидниот сад за сервирање може да се наполни со разни декоративни предмети како што се овошје, цвеќиња или орби, и изгледа зачудувачки кога се става како централен дел на маса за кафе, шалтер или трпезариска маса. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Забележете дека оваа ставка е само за украсни цели и не е безбедна храна. Садот за сервирање стакло прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Ова е единечна чинија за прикажување на боја. Модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Комбинацијата на висококвалитетен текстуриран бронзен метал и калено стакло обезбедува издржлив и безвременски стил, што го олеснува вклучувањето во кој било стил на декор. Елегантниот декоративен сад го прикажува чистиот сјаен стаклен врв со полирана бронзена метална основа што дава софистициран изглед на современите простори. Нашиот чист стаклен сад им овозможува на содржината внатре да заземе централна фаза, додека бронзената метална основа додава допир на контраст што го прави стенд -парче во секоја просторија. Садот за сервирање мери 22.6 L x 13,65 W x 10,45h инчи и тежи 14.345 фунти. Се одликува со едноставна, но елегантна овална форма со длабока поставка за садови, и густа ослабена база во форма на X со шема на текстура. Избришете чиста со сува крпа. Направено со внимание и прецизност, овој модерен стаклен сад е обликуван во посакуваната форма и убаво седи на врвот на заварениот метален штанд, кој е поддржан со јасни таки. Модерен стил. Decmode 23 "x 10" чиста стакло широко сервирање со бронзен зачукуван штанд, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата