.

.

Firestone Destination Le Tire P265 70R одговара: 2000- Toyota Tundra SR5, 2003- Ford f- lariat

Firestone Destination Le Tire P265 70R одговара: 2000- Toyota Tundra SR5, 2003- Ford f- lariat

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дестинацијата Firestone LE му дава на вашиот пикап или SUV можност да го командува патот со удобност. Дестинацијата Ле комбинира перформанси на влажни и суви патишта, и таа е изградена за да оди на растојанието додека ви овозможува да уживате во погонот. Firestone ја инженерираше дестинацијата LE за да им даде на лесни камиони и SUV предност на Uni-T технологијата. Резултатот е гума што овозможува команда на патот со удобност. Дестинацијата Ле комбинира перформанси на влажни и суви патишта со удобност и тишина на патнички гуми. Ова го прави релаксирачко возење на тие долги патувања. Со ограничена гаранција од 60,000 милји, дестинацијата LE со Uni-T е изградена за да оди на далечина и да ви даде многу време за да уживате во погонот. FITS : 2001 Ford F-150 Lariat 2001-06 Chevrolet Tahoe LT 1996-2009 Toyota 4 Runner SR5 2016-22 Toyota Tacoma TRD Off-Road 2002 Chevrolet Avalanch 1500 Z71 2001-05 Chevrolet Suburban 1500 LT 2001-04 Toyot Tocoma Premon 2002- 2002- 04 Nissan Frontier SVE 2001-06 GMC Yukon SLE 2004-06 Chevrolet Avalanche 1500 Z66 2003-06 GMC YUKON XL 1500 SLE 2011 Chevrolet Suburban 1500 LT 2002-07 Toyota Sequoia SR5 2005-07 Dodge Dakota laramie 2001 Nissan Flotier Se 2006-10-10-10 106-10 lt Nissan Flotier Se 2006-10-10 lt Nissan Flotier Flortier Se 2006-10 Xterra X 2004 Dodge Dakota SLT Plus 2002 GMC Yukon XL 1500 Denali 2005-09 Nissan Frontier SE 2002-03 Dodge Durango SLT Plus Plus 2002-04 Nissan Xterra XE 2002 Dodge Dakota SXT 2003 Dodge Dakota Base и повеќе-додајте го вашето возило за нашето вложување. да провери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата