.

.

С. Поло Асн. Момчиња Вратоврска Боја Дуксер, Големини 4-18

С. Поло Асн. Момчиња Вратоврска Боја Дуксер, Големини 4-18

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Бојата за вратоврска не е само тренд; тоа е начин на живот. На секое дете му треба удобна, топла и дишечка качулка. Со разигран дизајн на вратоврска и задебелена графика во центарот, тоа е токму она што тој го сака и му треба. Прибл. должина од рамо до полите : 24". Опуштено Вклопување. Долги Ракави. Ребрести манжетни и појас. Карактеристики Сад Поло Газ. логото на градите. 60% Памук, 40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Сад Поло Асн. Вратоврска Боја Дуксер За Момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата