.

.

Нацртај-Тит Макс-Рамка Класа III Приколка Накуцване

Нацртај-Тит Макс-Рамка Класа III Приколка Накуцване

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нацртај-Тит Макс-Рамка Класа III Приколка Кука; Задниот; 2 во. Приемник; 675/4500 фунти. Тежина Носење [Тежина На Јазикот/Бруто Тежина На Приколката]; 2 " Отворање На Квадратни Приемници . Приемниците со максимална Рамка се дизајнирани за камиони, комбиња и спортски комунални возила . Уреден Изглед, Сите Прилози На Рамката . А-Палто База со Црн Прав Палто Заврши . Оценето до 4.500 фунти. (GTW) Носење Тежина (WC). Оценето до 4.500 фунти. (GTW) Распределба На Тежината (WD) . Цврста Целосно Заварена Конструкција За Максимална Јачина и Безбедност . Прилагодено Изградено според Годината На Производителот И Моделот . Обезбедува Совршено Вклопување и Врвни Перформанси за Влечење . Компјутерски Потпомогната Дизајн И Замор Стрес Тестирање . Дизајниран Да Издржи Злоупотреба На Патиштата во Одредени Капацитети . Поддржан Од Национална Ограничена Доживотна Гаранција Општи Информации Производителот : Нерешено-Тит. Производителот Дел Број : Нерешено-Тит. УПЦ : 742512760743. Карактеристики Позиција : Заден. Бруто Тежина Приколка (фунти.) : 4500. Фитнес Водич 2017-2017 Киа Спорт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата