.

.

Замена На Ткаенина За Повлекување 20'x10', Сива Боја

Замена На Ткаенина За Повлекување 20'x10', Сива Боја

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Замена На Ткаенина АЛЕКО Тенди 20х10 Стапки за Тенди што се Повлекуваат. Компатибилен со речиси сите други тенди брендови. Одличните ткаенини за тенди нудат бескрајни можности за подобрување на убавината и декорот на вашите домови. Ткаенините за тенди додаваат форма, димензија и боја и можат да одговараат на речиси сите домови уникатен карактер и стил. Вашата палуба ќе биде засенчена од жешките сончеви зраци и ќе обезбеди заштита на отворено за целото ваше семејство во дождлив ден. Оваа ткаенина за замена НА тенди АЛЕКО е меко решение што дише и е отпорно НА УВ, вода и мувла и не се намалува или истегнува значително. Навистина брзо и лесно се заменува со вашата стара ткаенина за тенди. Прекрасна вредност. Идеална замена на ткаенина ЗА Алеко 20х10 Стапки Тенда што се Повлекува. Одлична заштита од сонце и дожд. Компатибилен со речиси сите други тенди брендови на оваа големина. Вистински Димензии На Ткаенината( Lx W) : 9,8 x 19,25 Стапки. Вклучува : (1) Ткаенина За Тенди, (1) Кабел За Ткаенина и (1) Прирачник. Материјал : Полиестер. Боја : Сива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата