.

.

Гудјер Серпентин Појас, 7-Ребро 73 Должина Одговара изберете: 2007-БМВ 335, 2008 - БМВ 135

Гудјер Серпентин Појас, 7-Ребро 73 Должина Одговара изберете: 2007-БМВ 335, 2008 - БМВ 135

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Goodyear Појаси има развиено мулти V-појаси кои ги исполнуваат или надминуваат барањата ЗА OE, обезбедувајќи долг век на траење на ременот и тивко работење. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов Појас За Добра Година. Ги исполнува Или Надминува Спецификациите НА ОЕМ; Долготрајно Гумено Соединение ЕПДМ. Комерцијална гумена формулација за тивко работење. Членовите на синтетичката напнатост со избалансиран кабел за извртување обезбедуваат неутрално следење при трчање. Одговара Изберете : 2007-2013 БМВ 335 6 Цил 3 Л 2008-2010 бмв 135 6 Цил 3 Л 2011 БМВ 1М 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата