.

.

Ханза Срна Зајакот Кадифен Играчка

Ханза Срна Зајакот Кадифен Играчка

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Зајак Ханза Фаун е дел од Колекцијата Животни Ханза Вудленд. Кога ќе ги држите овие прекрасно "животни" животни, ќе го видите и почувствувате акцентот на ханза на квалитетот, што е резултат на внимателно внимание на дизајнот, прилагодениот избор на ткаенина, сечење, шиење, полнење, поставување очи, создавање карактеристики, врамување, четкање и завршна обработка на воздухот. Бидејќи секое животно е рачно сошиено, ќе има мали варијации во изгледот. Ханза Срна Зајакот Кадифен Играчка : Возраст : 3 години и повеќе. Дел Од Колекцијата На Животни Ханза Вудленд. Приближните димензии на Зајакот Се 10 "l x 5.25" W x 5.5 "H. Прекрасно" животни". Погледнете и почувствувајте го акцентот На ханза на квалитетот, што е резултат на внимателно внимание на дизајнот, прилагодениот избор на ткаенина, сечење, шиење, полнење, поставување очи, создавање карактеристики, врамување, четкање и завршна обработка на воздухот. Бидејќи секое животно е рачно сошиено, ќе има мали варијации во изгледот. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата