.

.

Вртлог Вратата Печат

Вртлог Вратата Печат

DEN 527.20

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа заптивка на вратата е вистински заменски дел за фрижидер. Компатибилен е со Фрижидер За Џакузи и се користи за да се осигура дека вратата на машината за перење останува затворена и не истекува. Овој дел е сместен на внатрешната врата на апаратот. Овој производ е гумен и бел. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вир 61004010 Заптивка На Вратата : заптивка На Вратата. Вистински дел за замена. Компатибилен со Џакузи фрижидер. Се користи за да се осигура дека вратата за миење останува затворена и не истекува. Дел е сместен на внатрешната врата на апаратот. Материјал : гума. Боја : бела. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата