.

.

Visidec Од Atdec Vf-wd Фокус Директен Монитор Ѕид Монтирање

Visidec Од Atdec Vf-wd Фокус Директен Монитор Ѕид Монтирање

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Vf-WD Visidec Focus обезбедува компактно решение со низок профил за ѕидни дисплеи кои не бараат целосно движење. Ова е крајната планина за заштеда на простор дизајнирана да го максимизира визуелното влијание без да го загрози вредниот простор. Држејќи го екранот на само неколку инчи од ѕидот, прилагодувањето за совршен агол на гледање е едноставно. Хоризонтална до вертикална ротација, и навалување и тава овозможуваат екранот да се постави на оптимална позиција за гледање. Инсталирањето е едноставно и го вклучува флексистарскиот механизам На Висидек, кој се прилагодува на 2 различни модели на дупки за монтирање. Монтирање На Ѕид со низок профил . Држи Дисплеи до 17,5 килограми . Веса 75 Х 75 & 100 Х 100 Компатибилен . Навалува +/ - 70дег и Тави +/ - 45дег . Портрет Или Ротација На Пејзажот . 4.25" Мин Растојание Од Ѕидот . Планина за заштеда на простор . Механизмот На Флексистар Се Прилагодува На Различни Обрасци На Дупки . Ги Вклучува Сите Монтажа Хардвер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата