.

.

Пепа Прасе Фото Кабина Игра

Пепа Прасе Фото Кабина Игра

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Време е за забава Со Пепа Прасе и нејзините најдобри пријатели! Наизменично со Пепа или пријателите на избраните тематски додатоци! Сите додатоци се совршено намалени За Луксузната Куќа Пепа Свињи, соберете го целиот комплет и играјте со сите пријатели На Пепас! Погоден за возраст од 2 години и повеќе. Сите сетови се совршено намалени За Пепа Свињи Луксузна Куќа соберете го целиот сет и играјте со сите пријатели На Пепас. ? Никогаш порано сиб средини за изградба На Светот На Пепа Прасе ? Продолжи да се изгради ?Светот на? Со Сетови За Играње, Мали Места, Луксузен Плејсет, Возила и остатокот од опсегот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата