.

.

Ли Мажите Премија Изберете Класичен Одговара Фармерки

Ли Мажите Премија Изберете Класичен Одговара Фармерки

DEN 392.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црн Петок Договор! Знаете што ви изгледа добро и знаете што ви изгледа одлично - одете одлично со Врвниот Класичен Јеапан Со Права Нога и не гледајте наназад. Но, со малку вграден дизајн и врвна ткаенина за истегнување, нема ветување дека другите нема да гледаат таму. Фрлете копче од гингам и чевли со брод и удрете ја следната скара со стил. Јеапан со права нога во класично вклопување, стил 2001401 Патент-летај со затворање на копчетопет-џебни стајлинзи на врвната ткаенина за истегнување на половинатамашина за перење увезена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата