.

.

Даниелсон Топ Топката Мијалници

Даниелсон Топ Топката Мијалници

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мијалниците со топови се одлични за длабоко спуштање на големата Мамка. Тие имаат тешко, обликувано месинг око кое лесно се прицврстува на линијата, вртливото или мијалникот. Даниелсон Топ Топката Мијалници : Даниелсон Топ топката мијалници брзо и непречено. Одлично за апаратури за сом или за риболов во длабока вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата