.

.

Дизајн куќа Брукингс непрекинато суета на бања со 2 врати во бело со култивиран мермер цврсто бело современо врвот

Дизајн куќа Брукингс непрекинато суета на бања со 2 врати во бело со култивиран мермер цврсто бело современо врвот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со класичен дизајн, суетата во стилот на „Брукингс Шакер“ има едноставен пристап кон современиот декор. Нежно вдлабната облога создава мазен, врамен поглед на секоја врата и предната фиока, завршена во бела боја, совршен за прикажување на плоштадот, сатенски никелски копчиња вклучени со ова парче. Оптимизирана да одговара на вашиот простор за бања, оваа суета од 2 врати ќе ги чува сите ваши најважни работи и ќе го задржи нередот надвор од очите. Оваа суета е стилски спарена со современо цврсто бело мермер суета, кој вклучува интегриран правоаголен сад со работ без капење за да содржи вишок вода. Постојат три пред-дупчат дупки, кои овозможуваат 4-инчен центар за монтирање на центарот. Vanity Base мери 30-инчи за 21-инчи и доаѓа неограничен. Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција. Assembled : 31 in. W x 22 in. D x 33.13 in. H, Base : 30 in. W x 21.73 in. D x 31.5 in. H, Top : 31 in. W x 22 in. D x 0.5 in. H . Единечен мијалник за мијалник суета сет со 2 врати во издржлива, бела завршница отпорна на вода со цврсто бело култивиран мермер врвот има не-порозна површина која е лесна за чистење и отпорна на дамки. Подготвени да се соберат на место, лесно да се носат скали/преку врати, одлично за оние кои сакаат да DIY и се чувствуваат остварени за склопување. 3 Пред-дупчат дупки овозможуваат 4-инчен центар за монтирање на центри и интегрираната плоча за грб спречува оштетување на водата. Современиот дизајн на шејкер се одликува со нежно вдлабнатина облоги на вратата и фронтовите на фиоките, едноставен стил нагласен со хардвер на метал копче, оптимизиран за да донесе чист изглед за да одговара на кој било простор. Сокриените, меки блиски шарки ја одржуваат тивката на кабинетот. Потребно е собрание; Вклучен хардвер на Vanity Top и Satin Nickel. Сетот вклучува суета кабинет база и врвот; Тапа не е вклучена. Достапно е комплет за поправка на допир (продаден одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стапче за полнење и 1 алатка - пластичен скриппер. Дел # 921387-WH. 1-годишна ограничена гаранција; TSCA Наслов VI во согласност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата