.

.

Копични Скици Маркери Месечината Бела

Копични Скици Маркери Месечината Бела

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Копични Маркери-Копична Скица. Со своите извонредни перформанси и креативна разноврсност, Системот За Копични Маркери обезбедува крајно решение за флексибилност на дизајнот и уметничка слобода. Овие маркери се брзо сушење, двоен крај, нетоксичен маркер кои доаѓаат во огромна разновидност на бои. Тие се полнат, конструирани во уникатен дизајн за поудобно држење и затоа нема да се тркалаат подалеку од вас, ќе се вклопат во специјален систем за воздушни четки, издржливите полиестерски врвки се лесно заменливи и достапни во девет различни тежини и стилови, електронското производство гарантира конзистентност и на бојата и на излезот, прецизниот и позитивен систем за покривање на боите обезбедува моментален избор на боја, Копичните Маркери ги користат уметници и дизајнери ширум светот. Увезени. Заменлив врв за целосна разноврсност, мастило на База На Етанол, Трајно, нетоксично и суши без киселина, Компатибилно со Системот за Четкање На Копичен Воздух.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата