.

.

Магнафлоу - Хитман Лизгање-На Пригушувач Во Собата

Магнафлоу - Хитман Лизгање-На Пригушувач Во Собата

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пригушувач за лизгање на хитман (7200904) Од Магнафлоу. Пригушувач Заврши : Црна Обложена. Пригушувач Крај Капа Заврши : Сјај Црна. Ракетните Лизгалки обезбедуваат целосни придобивки за напојување со горниот Дел На линијата Magna Flow Pro-Проток, перфорирани јадра од 3 чекори кои произведуваат богат, удар на земја, длабок квалитет на звукот на басот. Ракетните Лизгалки се идеални за подесени мотори кои бараат максимален излез или берзански мотори кои бараат дополнителен удар. 4-1/2" исечените крајни капачиња со прецизно канализирани ентериери нудат смел, единствен изглед на вашиот велосипед и се совршен натпревар за залихи или продолжени чанти. Акцентот Исечете ги крајните капачиња ротирајте за да можете да го прилагодите вашиот стил. Ракетните Лизгалки се крајната надградба на перформансите и стилот за вас багер и лесно заврткајте ги цевките за глава На Залиха или Магнафлоу. Вклучен е целиот хардвер за монтирање. Произведено Во САД Од Магнафлоу. Magnaflow 7200904 - Хитман Лизга-На Пригушувач Во Собата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата