.

.

Симплеј Фустан И Дизајн Моден Плакар

Симплеј Фустан И Дизајн Моден Плакар

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој шарен, издржлив плакар за складирање со полици за додатоци и штафелај за стоење обезбедува многу простор за обувки и облека за облекување, држач за креативни материјали и штафелај за деца за прикачување цртежи. Родителите ќе го сакаат склопувањето без стрес од 5 минути и лесно чистење. ДЕТСКИ ОКЛОП-Дозволете вашите мали модничари да ги покажат своите најнови модни дизајни и да обезбедат место за прикажување на нивната омилена облека и додатоци за облекување. НОСИВОСТ НА СКЛАДИРАЊЕ : кога станува збор за облекување облека, складирањето е секогаш плус, па затоа го развивме овој детски плакар имајќи ги предвид вашите потреби за складирање. Едноставно закачете облечете облека (закачалки не се вклучени) и користете ги трите полици за да држите чевли, додатоци и многу повеќе. Чувајте ги приборите за цртање исто така корисни со помош на чаши за маркери / боички и клипови за држачи за хартија за штафелај. ВРЕМЕ ЗА ИГРАЊЕ ПОДГОТВЕНО : нека вашата принцеза ја облече облеката уредно подвиткана и подготвена за акција во овој организатор на плакарот за розови деца и користете го стенд-ап уметничкиот штафелај со складирање на уметнички материјали за дизајн што се подготвени за претендирање игра. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : плакарот за облекување на нашите деца има тешка, издржлива пластична конструкција што го одржува овој моден организатор да изгледа "убаво во розова боја" во годините што доаѓаат!. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Дизајниран да биде без стрес, овој плакар за облекување за мали деца се собира за 5 минути или помалку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата