.

.

Пикадо Кабинет Во Собата Со Пикадо И Одборот-Бледнеат-Сан Антонио Спарс

Пикадо Кабинет Во Собата Со Пикадо И Одборот-Бледнеат-Сан Антонио Спарс

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете ја играта во вашата соба за игри, гаража или колекција со сопствен кабинет за пикадо од дрво. Уживајте во конкуренцијата меѓу пријателите додека сте пред игри, за време на полувремето или на забавата после. Прилагодениот кабинет за пикадо од дрво доаѓа со се што ви треба за одлична игра. Вклучува висококвалитетна, самолекувачка табла со сисални влакна, шест пикадо со врвови од челик, табла за суво бришење, табела, маркер и материјали за монтирање. Карактеристики на производот : Карактеристики На Пикадо : Самолекување Сисал Влакна Отстранлив Број Рингофицијален 18" Дијаметар Вклучува 6 Карактеристики На Кабинетот Со Челични Врвови : Димензии( Затворени) : 3,5 " х 20,5"х 24,75" Табла Со Суво Бришење И Магнетни Маркери Со Гуми За Бришење Целосно Лого Во Боја Испечатено Директно На Вратите На Кабинетот Официјално Лиценциран Нба Производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата