.

.

Плажа Божиќ Врата Адирондак Чаир Претставува 18 30 Бриарвуд Лејн

Плажа Божиќ Врата Адирондак Чаир Претставува 18 30 Бриарвуд Лејн

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Се мери приближно 18" х 30 " и е направен за да одговара на Гумената Подлога Бриарвуд лејн. Додадете шарен, добредојден допир на сезоната во вашиот дом и градина со врата од Бриарвуд лејн. Нашите оригинални уметнички дела отпечатени на полиестерски материјал со гумена подлога што не се лизга. Мат фиока продадени одделно.За Производителот : Гордо со седиште Во Јужниот Дел На Њу Џерси, Бриарвуд лејн е лидер во дизајнот и производството на врвен квалитет на домашен и градинарски декор од 2014 година. Нашите весели, достапни и отпорни на временски услови сезонски производи имаат ексклузивни уметнички дела од Најдобрите Американски уметници и се внимателно изработени за да траат цела сезона. Автентична Бриарвуд Лејн Изработка. Светли Јасни Оригинални Уметнички Дела Од Бриарвуд лејн. Живописен Печатен Внатрешен/Надворешен Полиестер со Издржлива Гумена Подлога Од Низок Профил без Лизгање 1 18" х 30". Лесно Чистење; Отпорен На Избледување; Додава Боја и Убавина во Вашиот Дом. Се препорачува за употреба Со бриарвуд Лејн еднократно мат фиока (на сликата, не се вклучени).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата