.

.

Нурисон Надворешни Перници Разнобојна Декоративна Перница За Фрлање 18 Х18

Нурисон Надворешни Перници Разнобојна Декоративна Перница За Фрлање 18 Х18

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие брилијантни рачно изработени перници се предодредени да ви го разубават денот и да го оживеат вашиот поглед. Одликувајќи се со радосни отпечатоци, живописни нијанси и празнични детали, како што се кристали, монистра и везови отпорни на избледување, оваа харизматична колекција е возбудливо украсување за секој надворешен декор. Ткаени Кошница. МИЛЕНИЧЕ. Повеќебоен. 18 "х 18". Правоаголник. Внатрешен/надворешен. Рачно изработени. Внатрешно-надворешно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата