.

.

Чиста Громета Завеса Панели

Чиста Громета Завеса Панели

DEN 527.68

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете елеганција и класа во секоја просторија со оваа светлина што ги филтрира воилните проегирни завеси. Нашите луксузни проегирни панели за громови му даваат на вашиот дом нов елегантен изглед. 8 Громови по панел; Боја На Громови : Четкан Никел; Содржина : Два (2)Воил Проѕирни Панели За Завеси. Секој панел има димензии 54 W x 84 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 108 W x 84 L.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата