.

.

Лилац Лејн Тин В Светки 40гр-Време На Забава

Лилац Лејн Тин В Светки 40гр-Време На Забава

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку сјај и сјај на вашиот следен проект со овие преслатки светки! Овој пакет содржи 40 гр избрани светки во рамките на еден метален калај од 2, 5х2, 5х1 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително И Олово, за кое Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.P65warnings.ca.gov Сосема Ново. 840934000635. Копчиња Галор. LL317.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата