.

.

Гас Шок Одговара изберете: 2010 - НИСАН СЕНТРА 2.0 2.0 СР 2.0 СЛ, 2007-НИСАН СЕНТРА 2.0 2.0 С 2.0 СЛ

Гас Шок Одговара изберете: 2010 - НИСАН СЕНТРА 2.0 2.0 СР 2.0 СЛ, 2007-НИСАН СЕНТРА 2.0 2.0 С 2.0 СЛ

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото, стабилноста, запирањето, реакцијата на промена на лентата и управувањето е критично. Киб Ексел-Г Шоковите и Потпорите се дизајнирани за најважната цел на изведбата : Враќање на оригиналните можности на возилото. Киб е водечки светски снабдувач на шокови и потпори за нови производители на возила И Excel-G е направен на истите линии за склопување KYB OE, ги користи истите компоненти за квалитет НА OE и е калибриран за да ги врати оригиналните, дизајнирани перформанси, а не да ги менува. Тоа ја заработи класификацијата Excel-G : OEA (Оригинална Опрема за Резервниот Пазар). Киб Ексел-Г е дизајн на азотна цевка со двојна цевка, кој ја вклучува секоја квалитетна компонента што ја вклучуваат нашите глобални производи ЗА ОЕМ и е најпосакуван избор од професионални техничари. Киб 341659 Гасен Шок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата