.

.

Дами Acdc Свилен Велур Babba, Пакет

Дами Acdc Свилен Велур Babba, Пакет

DEN 95.52

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете разговор за градот од удобноста на вашиот дом во овие женски чорапи со ВЛЕЧКИ со ИКОНИ НА ACDC! Дното од пена од бел слез го прави секој чекор да се чувствува како да одите по облак, додека држачите што не се лизгаат ве спречуваат да летате. Надворешната е допирно мека, а внатрешната е класичната Постава Бабба шерпа за удобност и топлина. - Нејасни надворешни и крзнени внатрешни-Трендовски лулки во форма на балерина еластиката Што Се Протега на стапалото го гушка глуждот без да биде рестриктивна-Држачите на дното помагаат да се спречи лизгање-материјалот Што Лесно се грижи-се пере во машина-Совршен за дома, патување, работа И училиште-с/М одговара на женската големина на чевли 5,5-7,5 и м/Л одговара на големината на чевлите 8-10.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата