.

.

Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L5049

Моќ Стоп Задниот Лево Еден Акции Замена Дебеломер L5049

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Автоспецијалноста На Power Stop За Замена На Сопирачките На ОЕ (Се Продава Поединечно) завртка директно на местото на дебеломерните клешти. Дебеломерот и Држачот се повторно произведени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно проверени за квалитет и безбедност, тестирани под притисок за да се спречат протекување и ВИСОКА температура ЕПДМ гума за продолжен век на траење. Доаѓа со се што ви треба за да ја завршите работата, вклучувајќи хардвер за инсталација од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки со висока температура. Моќ Стоп Автоспецијалност Ое Замена На Сопирачките Клешти се совршени за потрошувачот свесен за буџетот во потрага по комплетен дебеломер на сопирачката за замена на залихите! Стоп ЗА напојување еден дебеломер на сопирачката за замена на залиха •сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност •тестиран Притисок за да се спречи протекување •Нови завртки за крварење, хардвер и иглички •завртка директно на местото на дебеломер •Одговара : Задно Лево : Форд Експедиција 2017-2007; Линколн МКТ 2018; Навигатор 2017-2007.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата