.

.

Мало Богатство Бебе Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Пенливи, 12 Месеци

Мало Богатство Бебе Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Пенливи, 12 Месеци

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Малку богатство боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за еден ден надвор. Вашето малечко ќе биде најстилското, најудобно бебе во соседството со нашето боди и панталони и соодветен пар чевли. Мало Богатство Бебе Девојка Памучно Боди, Панталони и Чевли 3 парчиња Комплет, Пенливоста е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, панталони и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за внатре и на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата