.

.

Насловна Основи 7-Парче Црна Садови Во Собата

Насловна Основи 7-Парче Црна Садови Во Собата

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурајте се дека секој оброк е варен до совршенство со овој комплет Садови За Готвење За Домашни Основи. Вклучува седум парчиња. Изграден од тежок челик, за да се обезбеди рамномерна дистрибуција на топлина и доаѓа со стакло со вентилација на пареа. Комплетот вклучува тава со сос од 1,2 qt, тава за пржење 2,3 qt, 2,1 qt и 4,2 qt тенџериња и придружни капаци. Осигурајте се дека секој оброк е варен до совршенство со овој комплет Садови За Готвење За Домашни Основи. Вклучува седум парчиња. Изграден од тежок челик, за да се обезбеди рамномерна дистрибуција на топлина и доаѓа со стакло со вентилација на пареа. Комплетот вклучува тава со сос од 1,2 qt, тава за пржење 2,3 qt, 2,1 qt и 4,2 qt тенџериња и придружни капаци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата