.

.

Девојки за деца на деца со долги ракави и долги пантолони, големини од 12 метри-5Т

Девојки за деца на деца со долги ракави и долги пантолони, големини од 12 метри-5Т

DEN 236.80

Количината на стоката
Това е достапна

Девојките за деца на деца Раглан со долг ракав и долг пантал се разноврсни и можат да се носат опремени или одделно со парчиња пронајдени во вашиот плакар. На врвот на долгиот ракав Раглан има зачин од тиква и сè убаво "напишано на предниот дел со графичка лате и тиква. Долгите панталони се со целосна должина со еластична лента за половината со печатење од тиква. Клучна карактеристика е дека горниот дел од долгиот ракав има детали за трепет на ракавот за покачен изглед. Сетот доаѓа во големини 12м-5Т. Увезени. Еластична лента за половината. 1 врвот што вели „зачин од тиква и сè убаво“. 3 на дното што има печатење тиква. Ден. Повлечете ја. Повлечете ја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата