.

.

Кедс Шампион Оксфорд Платно Патики

Кедс Шампион Оксфорд Платно Патики

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Самата дефиниција на класичен патики. Нашиот иконски Шампион првпат дебитираше во 1916 година, првиот платнен чевел со гумен ѓон од ваков вид. Помина низ некои промени со текот на времето—различни форми на прсти за играње според трендовите и добивање модерни ажурирања за удобност—но неговата форма на потпис главно остана иста, иконски дизајн што го сакаа и носеа наследството на влијателни жени како Одри Хепберн, Јоко Оно и Јаскеки Оназис (да именувам само неколку). Со својот веднаш препознатлив минималистички дизајн, стилот на се и целодневната удобност, тој е еден од оние безвременски основи што му се потребни на секој плакар. Достапни се проширени ширини. Класичен платно горниот. 4 дупчица чипка до патики. Мека поставата за дишење. Сон Foamae ' s ' s подножје. Флексибилен, текстуриран гумен надворешен ѓон. Упатства за нега : миење на самото место, само сушење на воздух. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата