.

.

Анаграм Металик Солидна Боја Ѕвезда Помлад Облик 19 Фолија Балон, Сребро

Анаграм Металик Солидна Боја Ѕвезда Помлад Облик 19 Фолија Балон, Сребро

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го вашиот декор со нашиот неверојатен 19" Металик Сребрена Ѕвезда Милар Балон #265. Направено со прецизно внимание на деталите, ова хипнотизирачко ремек-дело зрачи со елеганција и софистицираност. Разновиден и изграден да трае, може да биде самостоен централен дел или дел од поголем декоративен аранжман. Однесете го вашиот простор на следното ниво со оваа безвременска убавина. Изберете Материјали За Дипломирање во Вашите Училишни Бои. 19 " Ѕвезда Форма Фолија Балон. Квалитетен Балон Од Фолија. Подготвен за надувување, самозапечатување и полнење. Нарачајте ја вашата пред Дипломирањето. Вашиот дипломиран или средно училиште или колеџ ќе биде благодарен за тоа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата