.

.

Слатка пеперутка девојки со долги ракави карирани и фустани од тул, големини 4-16

Слатка пеперутка девојки со долги ракави карирани и фустани од тул, големини 4-16

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Убава во карирана. Симпатичниот фустан на слатка пеперутка изгледа како сет на кошула и здолниште, но е навистина едно лесно парче. Меки карирани врвни парови совршено со тотално девојчето разгорено здолниште од тул. Материјал : 55% памук/45% рајон; Здолниште : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка. Затворање : БОДОТ НА КОТЕН-ПРОДАВНИЦИ. Ракави : Долги ракави се тркалаат и јазиче. Ockебови : Две џебови за размавта на градите. Карактеристики : карирано врвот со здолниште од тул; Врски се детали на половината. Облечен и тул -фустан за девојки од слатка пеперутка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата