.

.

Иновера Реконструиран Црн Тонер Со Висок Принос, Замена ЗА КС, 3, Принос На Страница

Иновера Реконструиран Црн Тонер Со Висок Принос, Замена ЗА КС, 3, Принос На Страница

DEN 366.24

Количината на стоката
Това е достапна

Иновера реконструираните монохроматски касети за ласерско печатење со висок принос се совршено решение за средини за печатење со голем волумен. Тие обезбедуваат ист квалитет и перформанси како и националните брендови, но со уште поголема заштеда. Овие касети за тонер се преработени во iso 9001 : 2008-сертифицирани објекти со користење на најквалитетни хемиски тонери и компоненти за да се осигураат дека ги исполнуваат или надминуваат приносот на страницата на националната марка и перформансите за печатење—загарантирани. Намалете ги трошоците за печатење—заштедете 30% или повеќе во споредба со националните брендови. Поддржана од стручна техничка поддршка, ограничена гаранција на производителот и 100% гаранција за задоволство од перформансите. Преработените касети се празни касети собрани за повторна употреба и поминуваат низ патентиран процес каде што се обновуваат во нова состојба. Тонерот со супериорен квалитет обезбедува јасни, длабоки црнци при значителни заштеди на трошоците. Конзистентни перформанси-секој кертриџ е дизајниран и тестиран да работи секој пат. Ги исполнува или надминува приносот на страницата и перформансите за печатење на националните брендови. Број на модел : IVRF230 X.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата