.

.

14к Бело Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 13. WHR100

14к Бело Злато Половина Круг Свадба Бенд Големина 13. WHR100

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

14к Бело Злато 10мм Половина Круг Свадба Бенд Големина 13.5 Материјал : Основно-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Позлата : Родиум. Бенд Ширина : 10 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 13.5. Големина( Максимум) : 13,75. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1,45 мм. Гравирање : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата