.

.

Солас ГОД-Хс-Џет Пумпа Домување За Јамаха Суперџет Дијаметар

Солас ГОД-Хс-Џет Пумпа Домување За Јамаха Суперџет Дијаметар

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Високи перформанси, издржливи и достапни производи се нашата посветеност На Тимот СОЛАС кон нашите клиенти. Имајќи ја предвид оваа посветеност, СОЛАС гордо претставува нова производна линија од серии на млазни пумпи, за личниот пазар на пловни објекти. Оваа нова линија на производи се базира на модерен дизајн на хидродинамика и интензивно тестирање на терен од НАШИТЕ шампиони ВО ТРКИ ВО СОЛАС ПВЦ. Ние нудиме сеопфатни високи перформанси не само на професионалци, туку и на нашите рекреативни клиенти на ПВЦ. Апликација за работно коло : ГОД-ЦД-12/18, ГОД-ЦД-13/19, ГОД-ЦД-14/20. Моторот КК : 701. Модел : Суперџет. Модерен хидродинамички дизајн. Сите околу перформанси. Професионална и рекреативна употреба. Дијаметар на домување : 148мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата