.

.

Марокански Атлас Камила Браун 3х5

Марокански Атлас Камила Браун 3х5

DEN 2520.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мароканската Колекција ги носи дизајните во стариот Свет во марокански стил во модерен свет фриз бушава. Дизајните се инспирирани од традиционалните Марокански обрасци со пресврт на современо чувство, засновано во неутрална палета на бои овие килими ќе донесат модерно чувство во секоја просторија. Марокански Атлас Камила/Браун 3х5.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата