.

.

Јорк Wallcoverings Земја Спомен Hydrangea Отстранлив Позадина Одбор

Јорк Wallcoverings Земја Спомен Hydrangea Отстранлив Позадина Одбор

DEN 2199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Креирај прекрасни трансформации соба со Овој јорк Wallcovernings вода активирани Сигурни стриптиз позадина граница. Произведена На Сигурна лента, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра лесна отстранлива граница на позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесна за отстранување. Едноставно користете вода за активирање и измазнување без напор на ѕидот. Ако е посакувано отстранување, нежно повлечете ги аглите за да ги отстраните за неколку секунди. Трансформирајте ја просторијата денес со лесните за инсталирање На Јорк сигурни граници за позадина со ленти. Ролна димензии : 5 во. високо, 30 во. повторете, калем од 5 јарди. Направено Со Сигурна технологија на Ленти ова е најлесната претходно залепена граница за позадина што некогаш ќе ја закачите и отстраните. Печатени со мастила на база на вода на вода со високи перформанси, претходно залепена подлога. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање - само прскајте ја граничната подлога со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отстранлив-Едноставно излупете ги аглите и полека повлечете ако се посакува отстранување. Трајни, перат и извори од управувани шуми. Изработени со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата