.

.

Филаделфија Филис-Брајс Харпер Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Филаделфија Филис-Брајс Харпер Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 1439.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународниот Млб Филаделфија Филис-Брајс Харпер Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Млб Филаделфија Филис-Брајс Харпер Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата