.

.

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб BRWHG 20X9. 6Х5. МТ-ОД-ГРН-БЛК, 2095ВГ-86140Н12

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб BRWHG 20X9. 6Х5. МТ-ОД-ГРН-БЛК, 2095ВГ-86140Н12

DEN 2880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб BRWHG 20 X9, 5 6 X5, 5 MT-OD-GRN-BLK-18 MM, 2095 WHG-86140 N12. 2095ВГ-86140Н12. 6Х5, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата