.

.

26.5 23 36.69 Јаглен Мрежа Ткаенина Стол

26.5 23 36.69 Јаглен Мрежа Ткаенина Стол

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дефинитивно најдобриот стол за вашата канцеларија и работен простор. Овој стол ви дава целосна контрола на вашето седење со неговата целосно прилагодлива висина, раце и навалување. Секоја дефиниција за удобност и елеганција се среќава со нејзиниот мрежен грб и добро обложено седиште, кое е обложено со мека ткаенина од јаглен. Метална основа со тркала за тркала го поддржува седиштето и ви ја дава потребната флексибилност на вашето биро. Затоа можете да седите со доверба како шефот што сте со овој елегантен стол. Димензии : 26.5 "х 23" х 36.69". 26.5 "х 23" х 36.69 " Јаглен Мрежа/Ткаенина стол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата