.

.

Елегантен Црвен Божиќ Среќен Хартија Коктел Салфетки, во, Брои

Елегантен Црвен Божиќ Среќен Хартија Коктел Салфетки, во, Брои

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој комплет од 16 салфетки за пијалоци има украсен текст со печат на фолија што ќе донесе санки-полни со стил на Вашата Божиќна коктел забава. Поминете ги овие хартиени салфетки од 2 слоја со секој зимски пијалок што го сервирате или едноставно чувајте ги во куп за вашите гости да ги соберат. Божиќни салфетки за пијалоци со димензии 5 "х 5". Одликувајте шик шема со печат на фолија. Забавно и празнично за празнична коктел забава или Божиќна вечера.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата