.

.

Едноставна Модерна Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Војаџер Со Капак И Сламки

Едноставна Модерна Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Војаџер Со Капак И Сламки

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со Патничката Кригла Војаџер, ја зедовме нашата изолација со двојни ѕидови, запечатена со правосмукалка и создадовме гимнастичар со уникатна форма која е елегантна и удобна за носење. Совршено е и за топли и за ладни пијалоци, така што Можете да го наполните Вашиот Војаџер со кафе за да голтка за време на утринското патување или да паднете во коцки мраз за да го одржите вашиот омилен пијалок за гаснење жед дополнително јасен. Внатре во изолацијата со двојни ѕидови има слој обложен со бакар кој спречува потење, така што не треба да се грижите Дали Војаџерот ќе се лизне или ќе остави прстени со вода на вашата маса. Плус, неговиот тесен дизајн го прави автомобилски држач за чаши-пријателски и совршен за хидратација во движење. Како И Сите Едноставни Модерни производи од Нерѓосувачки челик, Војаџер е направен од материјали со врвен степен и е дизајниран да трае. Со ваква издржливост, ќе го полните Вашиот Војаџер и ќе ја намалите пластиката за еднократна употреба во годините што доаѓаат. Тамблерот доаѓа со Нашиот Пресврт, Јасен Капак за Превртување отпорен на истекување и две црни сламки за еднократна употреба без БПА. Војаџер е достапен во 12oz, 16oz, 20oz и 24oz опции во различни живописни бои. Пријателски за држачи За чаши : шолја за кафе за патување направена од издржлив нерѓосувачки челик. Изолиран двоен Ѕид : ги Одржува пијалоците топли или ладни со часови. Отпорен на истекување : Две сламки за повеќекратна употреба и јасен капак што се превртува за претпочитање на раката за пиење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата