.

.

Женски Карго Панталони Еластични Половината Карго Панталони џогери Со Џебови Секојдневен Одговара Пешачење Отворено Панталони

Женски Карго Панталони Еластични Половината Карго Панталони џогери Со Џебови Секојдневен Одговара Пешачење Отворено Панталони

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

***** Добредојдовте во продавницата НА ФАИВАД, ви посакувам среќен шопинг! ***** Faiwad Женски Карго Панталони Еластични Половината Карго Панталони џогери Со Џебови Повик Одговара Пешачење Отворено Панталони (Мали)Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Глуждот Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1ПЦ ЖЕНИ ПАНТАЛОНИ. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 104см/40.94" . Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 72см/28.35 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 105см/41.34" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 76см/29.92 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 106см/41.73" . ✿ Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат.✿ Почитувана Кралица, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам!✿ Како да се мие : ви препорачуваме машинско перење или миење раце во ладна вода за подобро да ја заштитите облеката.***** Женски Летни Секојдневни Панталони * * * * * Материјал : Нашите панталони можат да ви понудат пофлексибилно и врвно искуство.Лесен, мек, висока еластичност, дише за да ви помогне да бидете суви и удобни, што ги прави овие женски панталони идеални за одмор, џогирање,вежбање,трчање и теретана. Карактеристики : Изработени од висококвалитетна, мека ткаенина со путер меко чувство, што додава на удобноста и издржливоста на панталоните. Ergономскиот дизајн на панталоните ја максимизира мобилноста, што ви овозможува да имате најдобро искуство со носење. Прилика : Нашите панталони ќе бидат најважни за вашата гардероба за време на топлиот ден, тоа може да бидат вашите активни панталони за вежбање, работни панталони, панталони за пижами за одмор. Може да се користи и како јога панталони, панталони за пижами, панталони за одмор, панталони за пешачење, панталони за џогирање, породилни панталони, секојдневни панталони, панталони за секојдневна работа итн. Погоден за секојдневна облека, домашна облека, излегување, џогер, работа, одмор, патување, запознавање, шетање со кучето, носење на плажа и сл. Појавување : панталоните може да се носат со тесна облека за ласкање на секси фигура или да се носат со патики и облека за вежбање за вежбање.Можете исто така да пристапите со секојдневна облека.Можете да го носите со секојдневна облека во секојдневен стил. Добар подарок за пријатели, мајка сопруга или друго семејство. Совет : внимателно Прочитајте го листот на владетелот пред да го купите. Се препорачува да користите машинско перење со ладна вода за време на чистењето за да ја заштитите облеката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата