.

.

Дорман 711-355и Комплет За Заклучување Тркала Одговара избери: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1983 - ТОЈОТА КАМРИ

Дорман 711-355и Комплет За Заклучување Тркала Одговара избери: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1983 - ТОЈОТА КАМРИ

DEN 1287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спречете кражба на тркала со овој атрактивен, прецизно произведен комплет за заклучување на тркалата. Изработени од квалитетни материјали за издржливост, овие делови биле подложени на тестирање на отпорност на пробување и корозија за да се обезбеди долг работен век. Овие комплети доаѓаат во различни големини, количини и изгледи, затоа проверете ги деталите за производот за да се осигурате дека го имате точниот број, изглед и вклопување што ви треба. Замена или надградба-спречете кражба со овој комплет за заклучување на тркалата, кој ги заменува фабричките навртки на тркалата со атрактивни навртки за заклучување отпорни на корозија. Различни опции-комплети доаѓаат во различни големини, количини и изглед; проверете ги атрибутите на производот за да бидете сигурни дека го имате токму она што ви треба за вашето возило. Издржлива конструкција-изработена од квалитетни материјали до строги спецификации и внимателно тестирана за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Акура СЛХ : 1996, 1997, 1998, 1999 Алфа Ромео ГТВ-6 : 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986 Алфа Ромео Милано : 1987, 1988, 1989алфа Ромео Пајакот : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Асуна Сончев Оган : 1993 БМВ 1600 : 1968, 1969, 1970, 1971 бмв 1600ти : 1968 бмв 2002 : 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976БМВ 2002ти : 1968, 1969, 1970, 1971 бмв 2002ти : 1971, 1972, 1973, 1974 бмв 2500 : 1968, 1969, 1970, 1971 БМВ 2800 : 1968, 1969, 1970, 1971, 1972, 1973, 1974 BMW 2800 CS : 1968, 1969, 1970, 1971 BMW 3.0 CS : 1971, 1972, 1973, 1974bmw 3.0 CSi : 1971, 1972, 1973, 1974 BMW 3.0 CSL : 1971 BMW 3.0 S : 1971, 1972, 1973, 1974 БМВ 3.0 СИ : 1971, 1975, 1976 БМВ 530И : 1975, 1976 БУИК ПРИВЛЕЧНОСТ : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009буик век : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 Буик Електра : 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990 годинаисто така одговара на повеќе возила што не се наведени овде.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата