.

.

Сонернт Цвеќиња Птици Пеперутка Туш Завеса 72х Бања Декор Во Собата Со Куки

Сонернт Цвеќиња Птици Пеперутка Туш Завеса 72х Бања Декор Во Собата Со Куки

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом. туш завеса : . 1. Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за туширање. 2. Цврстата и издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина спречува прскање на водата од тушот. 3. Напредна технологија за печатење со јасни и светли обрасци и живописни бои. 4. Иновативен дизајн. Без разлика дали сакате да го декорирате вашиот дом или да го користите како подарок за одмор, тоа е совршен избор. Упатства за нега : . 1. Машина за перење : измијте во вода под 30°C. 2. Не паѓајте суво, не избелувајте, не сушете чисто. Топли совети : . 1. Ве молиме, дозволете мали разлики во бојата поради разликите во светлината и мониторите. 2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-3 см. Големина на завесата за туширање : 72 "x72" /180 x 180cm. Пакет : . 1 * туш завеса со 12 куки. Украсете ја вашата бања и создадете нов начин на живот! ●Декорација● : оваа завеса за туширање е совршена за украсување на вашиот дом, уникатниот дизајн ќе додаде празнична атмосфера во вашиот дом. Quality Tersferw : завесата за туширање е изработена од полиестер, кој е водоотпорен, брзо сушење, издржлив и лесен. ●Лесен за инсталирање и отстранување : завесата за туширање има метални јажиња на врвот, користете ги прстените за завеси за брзо закачување на завесата за туширање на шипката. Лесно може да се отстрани кога сакате да ја исчистите или замените завесата за туширање. ●Повеќенаменски q : тоа не е само завеса за туширање во бања, туку може да се користи и како завеса за разделување простории, караванска завеса или позадина за забави, итн. ●Големина На Завеса За туширање● : Завесата За Туширање е со димензии 72 "W x 72" L и доаѓа со 12 цврсти пластични куки за туширање за да ги собере повеќето бањи и кади.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата