.

.

Ваверли Велеро Везени Штипка Набори Назад Јазиче Светлината Филтрирање Завеса Панел, 25 108

Ваверли Велеро Везени Штипка Набори Назад Јазиче Светлината Филтрирање Завеса Панел, 25 108

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете софистициран дизајн и безвременски стил на вашите прозорци со Везениот Панел За Завеси За Филтрирање На Светлината Вејверли Велеро. Овие панели имаат извезено украсување на цветни медалјони. Овие завеси се филтрирање на светлината, што значи дека сепак овозможуваат видлива светлина. Прозорец Третман Чистота : Светлината Филтрирање. Мерки : . Завеса Панел Стил : Назад Јазичето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата