.

.

Момци на Мајами Долфини 4- SS Tee 9K1BXFGN XL14 16

Момци на Мајами Долфини 4- SS Tee 9K1BXFGN XL14 16

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Момци на Мајами Долфини 4-18 SS Tee 9 K1 BXFGN2 XL14/16. Момци тим памук со живописни графики и мека издржлива ткаенина. Расположи за вашиот омилен тим облечен во оваа нова, омилена мета! Ова ќе стане нов главен гардероба на вашите деца. Уживајте во оваа сезона во потполност, облечена во облеката на омилениот тим. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Момци на Мајами Делфини 4-18 SS Tee 9 K1 BXFGN2. Мек издржлив материјал. Лиценциран. Мешавина од памук. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата