.

.

Машки Есенски И Зимски Тенки Сомотски Ретро Палто Со Долги Ракави Ревер Мулти Џебови Памучна Јакна Со Цврста Боја

Машки Есенски И Зимски Тенки Сомотски Ретро Палто Со Долги Ракави Ревер Мулти Џебови Памучна Јакна Со Цврста Боја

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пол : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : почва. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 х Палто патувајте Надолу Јакна Мажи Гроздобер Зимски Капут Мажи Машки Топкоатсајз табела : . Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 60см/23.62" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 48.5 см/19.09" Ракав : 61,5 СМ/24,21" должина : 67 см/26,38"големина : xl us : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 120cm/47,24" рамо : 50cm/19,69" ракав : 63 CM/24,80" должина : 69cm/27,17"големина : xxl Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 124cm/48,82" РАМО : 51,5 См/20,28" ракав : 64,5 См/25,39" должина : 71 См/27,95"големина : хххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 Биста : 128см/50,39" рамо : 53см/20,87" ракав : 66см/25,98" должина : 73см/28.74" ТЕКСТИЛНА ТЕХНОЛОГИЈА : МЕКА ткаенина овозможува јакна да биде заштита на вода од различни временски услови. Материјал : Конструиран Од Мала Тежина, мека Поли Памучна Ткаенина која Нежно Се Обвиткува Околу Вашата Фигура. Оваа Лесна Јакна Има Целосен Патент И Јака, Ребрести Манжетни И Полите За Удобно Вклопување. Целосно Затворање На Патент : Овие Машки Кожени Јакни Се Со Целосен Дизајн На Затворање На Патент, лесни за Носење и Полетување."].

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата