.

.

Добредојдовте На Шоуто На Бродот Жени Мажи Маица Патувања Смешни Кошули Обични Блузи Маици Дами Подарок Црна 3X-Голем

Добредојдовте На Шоуто На Бродот Жени Мажи Маица Патувања Смешни Кошули Обични Блузи Маици Дами Подарок Црна 3X-Голем

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте На Шоуто На Бродот Жени Мажи Маица Патувања Смешни Кошули Секојдневни Блузи Маици Дами Подарок Црна 3 X-Големи КАРАКТЕРИСТИКИ : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тоа е доста добро прифатено од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата