.

.

Деца Момчиња Девојчиња Панталони Еднобојни Хеланки Со Среден Струк Шорцеви Летни Шорцеви Со Писма На Астронаути Облека Мода Дневна Облека Училишна Панталона За Д?

Деца Момчиња Девојчиња Панталони Еднобојни Хеланки Со Среден Струк Шорцеви Летни Шорцеви Со Писма На Астронаути Облека Мода

DEN 249.44

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Половината : 38см/14,96" Должина : 27см/10,63" Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 Години Половината : 40см/15,75" Должина : 28см/11,02" Големина : 120 Препорачана возраст : 3-4 Години Половината : 42см/16,54" Должина : 29см/11,42" Големина : 130 Препорачана возраст : 4-5 години половината : 44см/17.32" должина : 30см/11.81" големина : 140 препорачана возраст : 5-6 Години Половината : 46см/18.11" должина : 31см/12.20" нашите квалитетни спортски панталони за деца се Изработени од Многу Удобна и Мека ткаенина. Овие стилски џогери се дизајнирани така што не мора да ја жртвувате удобноста за стилот.Ткаенината на овие летни алишта за мали деца е памучна, растеглива, дише и супер мека. Памучната ткаенина ја апсорбира потта и го одржува вашето бебе ладно во топло лето.Нашите спортски панталони за деца може да се носат на училиште и тие се одлични за атлетски активности како фудбал, кошарка и часови во теретана. Тие можат да се носат и лежерно како удобни дневни панталони. Спарете ги овие спортски панталони со една од нашите маици или спортски панталони за да го комплетирате изгледот.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја добиете соодветната големина. Тоа нема да се намали или исчезне по миењето. Не е лесно да се збрчка или да се добие прашина. Панталоните Се Истегнуваат, Погодни За Бебињата Да Ползат, Играат И Вежбаат Одење!. Цртаниот Модел Додава Природно И Секојдневно Чувство На Целокупната Форма, Задоволувајќи Ги Преференциите На Малите Момчиња И Девојчиња. Овие панталони лесно се слојуваат преку друга облека благодарение на еластичниот еластичен струк и прилагодливите отвори на нозете. ТИЕ се ОДЛИЧНИ за атлетски активности како фудбал, кошарка и часови во теретана. Тие можат да се носат и лежерно како удобни дневни панталони. Одлично За Пролетно Лето Носење, Соодветна Надворешна Облека, Секојдневно Носење, Домашна Облека, Фотосесија, Празнична Забава Итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата