.

.

Миирена Голема Азбука Епоксидна Смола Мувла англиска Буква силиконска Мувла 3д Азбука Буква

Миирена Голема Азбука Епоксидна Смола Мувла англиска Буква силиконска Мувла 3д Азбука Буква

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Голема Азбука Епоксидна Смола Мувла англиска Буква силиконски Калап 3д Азбука Букви Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетовој калап за англиска азбука е изработен од силикон, флексибилен, издржлив и еднократно. Мазна внатрешност.Калапот за смола на телото може да се користи за свеќа/восок/сапун.Ставете го калапот на рамна површина, истурете ја топената свеќа/восок/сапун или смола, почекајте материјалот да се зацврсти, а потоа извадете го.Овој вид големи букви од мувла за епоксид може да направи уметност од смола за декорација на работната површина. Сапунот се истура и за секојдневна употреба, а за време на фестивалите се палат свеќи за да се создаде топла атмосфера.Големи калапи со букви од смола погодни за канцелариска декорација, работна маса, ноќна ламба, детска соба, празнична декорација, декорација на забави, свадба, роденденски подароци.Спецификација : Боја : бел материјал : Силиконизирај : како што е прикажано количина : 1 пакет Вклучува : 1 х Буква Декорација Мувла Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка во големината поради рачно мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. Миирена Голема Азбука Епоксидна Смола Мувла англиска Буква силиконска Мувла 3д Азбука Писмо. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата