.

.

Детска Маица Дете Бебе Краток Ракав Графички Бајки Маица

Детска Маица Дете Бебе Краток Ракав Графички Бајки Маица

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Супер мека памучна ткаенина која се чувствува одлично против вашата кожа. . Стил : детска маица. . Вратот : круг вратот. . Ракав : краток ракав. . Кошулите имаат удобно тркалезно деколте со кратки ракави. Кошулата дише и е удобна. Супер удобно, опуштено вклопување, меко, дише и модерно. . Летни маици за бејзбол ден, секојдневна облека, играње, шопинг, на отворено, работа, секојдневен живот, одмор, училиште итн. . Забелешка : . . 1. Печатењето не е деформирано, нема црни точки, квалитетот на ткаенината е супериорен. . 2. Ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме известете ни со приложените слики. . 3. Големината може да варира од 0,5 до 1 инч поради рачно мерење. Ве молиме проверете внимателно пред купување. . 4. Бојата и осветленоста може малку да се разликуваат поради различни компјутерски монитори или други фактори. . Се надеваме дека ќе имате добро шопинг искуство. . Детска Маица Дете Бебе Краток Ракав Графички Бајки Маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата